продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
19'000 USD
791 за м2
Код: 923608222
Поверх: 2 із 3
Площа: 24 м2
Кухня: 5.8 м2
оновлено: 09:17
Квартира однокімнатна; Продається терміново однокімнатна квартира, 24кв. м., в приємному житловому стані, другий поверх. Проводка, сантехніка замінені; балкон, вікно металопластик. Стан заходь - живи, меблі залишаються.