продам квартира

Рівненська область ,  місто Рівне
Показати на карті
61'000 USD
1326 за м2
Код: 923586850
Поверх: 4 із 4
Площа: 46 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17 травня
2-кімнатна Квартира Центр; Продам Квартиру 2-кімнати Хрущовка Площа - 46м2 Поверх - 4/4 Стан - свіжий ремонт Сан вузл - суміжний Газова колонка ! Балкон засклений У подарунок комора у підвалі