продам квартира

Рівненська область ,  місто Дубно
Показати на карті
40'000 USD
809 за м2
Код: 923594037
Поверх: 1 із 5
Площа: 49.4 м2
Кухня: 7.6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 05:22
Квартира в районі цукрового заводу; Продається 2-кімнатна квартира в районі цукрового заводу, 1 поверх. Автономне опалення, боллєр.