довгострокова оренда квартира

Волинська область ,  місто Луцьк
Показати на карті
22'000 ГРН
258 за м2
Код: 923577662
Поверх: 8 із 10
Площа: 85 м2
Кухня: 28 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15:51
Здам в оренду вмебльовану простору двокімнатну квартиру 85м²; Здається в оренду вмебльована простора двокімнатна квартира 85м² з усіма зручностями на довготривалий термін .Поверх 8, індивідуальне газове опалення, теплі підлоги . Знаходиться в затишному і спокійному місці в кінці вул Володимирська будинок форест.З домашніми улюбленцями прохання не турбувати.