довгострокова оренда квартира

місто Київ
14'900 ГРН
270 за м2
Код: 923401027
Поверх: 7 із 24
Площа: 55 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 00:53
Дарницький; Оренда 2-кімнатної квартири-студії в ЖК «Ревуцький», вул. Ревуцького, 54Б; Стильна та затишна квартира з сучасним ремонтом у комфортному житловому комплексі. Планування: окрема спальня простора кухня-вітальня з великим ліжком багато місця для зберігання речей Квартира: дизайнерський санвузол у стилі Versace повністю готова до проживання житлові тарифи Техніка: пральна машина посудомийна машина холодильник духова шафа мікрохвильова піч електрочайник Комфорт: генератор у будинку світло навіть під час відключень Квартира готова до заселення — можна заїжджати та жити.