продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Світловодськ
Показати на карті
25'000 USD
422 за м2
Код: 923565503
Поверх: 3 із 5
Площа: 59.2 м2
Кухня: 5.5 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 04:04
Продаж квартири; Продаж 3-х кімнатної квартири в утепленому п'яти поверховому будинку. Квартира в середині будинку 3 поверх. Квартира повністю мебльована. Пластикові вікна. Сантехніка та газова плита в робочому стані.Є бойлер, пральна машина, холодильник та супутникова антена. Квартира не потребує ремонту. Заходь і живи. Школа, дитячий садок, магазини, базар, лікарня, автобусна зупинка в радіусі 500м. Контактний телефон 06******09.