продам квартира

Закарпатська область Ужгородський район,  село Розівка
Показати на карті
56'000 USD
1037 за м2
Код: 923587337
Поверх: 2 із 2
Площа: 54 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 18 травня
Продаж власноі квартири; Продаю власну квартиру. Двох кімнатну в передмісті Ужгорода. Газ. Можливо добудувати поверх зверху і розширити вдвічі. Є додатково кладовка на вулиці. Є можливість докупити земельну ділянку поруч.