продам квартира

Харківська область ,  місто Лозова
Показати на карті
15'000 USD
187 за м2
Код: 923571879
Поверх: 7 із 9
Площа: 80 м2
Кухня: 11 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 21 травня
Простора 4-кімнатна квартира 4 мікрорайон м. Лозова; Простора 4-кімнатна квартира для сім’ї у чудовому районі міста Продається світла та затишна 4-кімнатна квартира на комфортному 7 поверсі 9-поверхового цегляного будинку (чеський проєкт) на 4-му мікрорайоні, будинок 71 Ідеальний варіант для великої родини або для тих, хто цінує простір, зручне планування та гарне розташування. Квартира знаходиться в одному з найзручніших районів міста — поруч усе необхідне для комфортного життя. Основні переваги:• Загальна площа — 80 м²• 4 окремі кімнати• Квартира на дві сторони — гарна вентиляція та багато природного світла протягом дня• Простора кухня• Велика лоджія• Роздільний санвузол• Ванна кімната та туалет оновлені• Частково зроблений косметичний ремонт• Частина кімнат у житловому стані — можна заїхати та поступово робити ремонт під свій смак• Частково мебльована• Є бойлер, пральна машина та холодильник Район дуже зручний для життя:Поруч школи, дитячі садки, супермаркети «Сільпо», «АТБ», магазини, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура. Будинок цегляний, теплий, квартира комфортна для проживання у будь-яку пору року. Телефонуйте для додаткової інформації та перегляду квартири у зручний для вас час.Можливий торг для реального покупця.