довгострокова оренда квартира

місто Київ , вул. Урлівська
Показати на карті
16'000 ГРН
275 за м2
К-ть кімнат: 2
Тип кімнат: розділені
Поверх: 2 із 25
Площа: 58 м2
Житлова площа: 30 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 1
Висота стелі: 2.7 м
оновлено: 18:45
До вашої уваги Оренда 2-кімн. Вул.Урлівська 23-Б -2 поверх в 25 пов . Метраж 58 м.кв Засклена лоджія Сан.вузол окремий 2-спальні окремо Є вся необхідна техніка та меблі. До ст.м.Осокорки 18 хв.пішки Довгостроково, порядній сімї • Тип житла: Вторинний ринок • Ремонт: Сучасний ремонт • Матеріал стін: цегла • Рік побудови: 2012 • Висота стелі: 2.70 • Тип пропозиції: від представника власника • Житлова площа: 30.00