продам будинок

Чернігівська область Прилуцький район,  місто Прилуки
Показати на карті
4'500 USD
83 за м2
Код: 921552940
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1
Площа: 54 м2
Земельна ділянка: 23 сот
оновлено: 12:33
Будинок у с. Рибці з газом і водою + 25 соток; Продається будинок у селі Рибці, Прилуцький район, Чернігівська область. Ціна: 4500$ (можливий торг) Будинок з комунікаціями: - є газ - є вода Планування: - 2 кімнати - кухня - душова - коридор У будинку залишається: - душова кабіна - пральна машинка Земельна ділянка 25 соток (город). Тихе та спокійне місце, гарно підійде як для життя, так і під дачу. За деталями пишіть або телефонуйте.