продам будинок

Рівненська область Рокитнівський район,  смт Томашгород
Показати на карті
800'000 ГРН
14545 за м2
Код: 919726584
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 55 м2
Земельна ділянка: 8 сот
оновлено: 06:28
Будинок з криницею; Продається будинок (55кв метрів) в селищі Томашгород, в житловому стані із земельною ділянкою 8 соток. Опалення пічне(кахельна плита і окрема грубка - майже нові і дуже ефективні ). Всі вікна металопластикові, міжкімнатні двері нові деревʼяні. Колодязь на подвірʼї з чистою, хорошою водою. Також на подвірʼї є капітальна цегляна будівля. Затишне місце неподалік лісу з асфальтованим доіздом. Має місце хороший торг