продам будинок

Київська область Києво-Святошинський район,  село Білогородка
Показати на карті
95'000 USD
1158 за м2
Код: 911664576
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 82 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 20 травня
Продаж будинку 82 м2 + 57м2 навісом під авто; Продається одноповерховий будинок з великим навісом під 2-3 авто, терасою та підвалом в тихому місці с. Білогородки * Площа будинку - 82 м2 * Тераса 24 м2 * Земельна ділянка - 5 соток * Навіс під авто - 57 м2 * Підвал 9 м2 Дуже зручне планування будинку. Простора світла кухня-студія, дві спальні, санвузол, простора вхідна група та тех.приміщення з виходом на парковку. В будинку висока стеля 3,30 м. та великі панорамні вікна. Можна встановити камін який буде чудово гріти весь будинок. Комунікації - електрика 3 фази 17 кВт, свердловина, септик з переливом. По периметру ділянки встановлено паркан. Зручний, широкий заїзд для автомобіля, автоматичні ворота. Під терасою знаходиться підвал 3*3 м. По периметру будинку, терасі та парковці укладена тротуарна плитка. На ділянці достатньо місця для барбекю зони та городу. Продаж будинку від власників. Без комісії!!!