довгострокова оренда будинок

Київська область Обухівський район,  село Підгірці
Показати на карті
55'000 ГРН
458 за м2
Код: 923540955
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 120 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 19:38
Оренда будинку, Підгірці смт Шляховик; Здається сучасний одноповерховий будинок у Підгірцях, смт Шляховик. Тиха та закрита територія, чудово підходить як для постійного проживання, так і для відпочинку. Характеристики: * Будинок 120 м2 * Ділянка 6 соток * Тераса 18 м2 * Будинку 4 роки Переваги: * Закрита територія зі шлагбаумами * Кооператив * Власний пляж та озеро на території * Канал для риболовлі * Блакитне озеро - 700 м * Газ * Свердловина * Стабільна електрика * Теплий та енергоефективний будинок * Зручне планування Підходить для сім’ї, відпочинку або подобової оренди. Телефон: 06*********52 Вадим