продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
120'000 USD
2660 за м2
Код: 923516709
Поверх: 3 із 5
Площа: 45.1 м2
Кухня: 22 м2
оновлено: 16 травня
Шевченківський; Продаж 1 кімн. квартири , Промислова 10; Продаж 1-кімнатної квартири з абсолютно новим ремонтом , малоквартирний будинок , панорамні вікна з чудовим виглядом . Площа 45,1 м.кв. , спальня 16,8 м.кв. Переваги : * Тиха і спокійна локація в історичній частині Львова. * Розвинута інфраструктура * Паркова зона ("Високий Замок") * Арт-центр " Jam Factory" * " Епіцентр" * Закрита територія Оснащення : * Підігрів підлоги * Витяжка * Вбудований холодильник * Вбудована пралка * Вбудована посудомийка * Індукційна плита * Бойлер (100 літрів) * Духова шафа * Розкладний диван * Двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом * Оптоволоконний інтернет , домофон (за запитом) Без співпраці з ріелторами . Власник.