продам будинок

Львівська область Старосамбірський район,  село Сушиця
Показати на карті
39'900 USD
221 за м2
Код: 917572407
К-ть кімнат: 2
Поверх: 2
Площа: 180 м2
Земельна ділянка: 22 сот
оновлено: 18 травня
Будинок з видом на гори, 22 сотки, біля Дністра; Продається просторий цегляний будинок у мальовничому місці в селі Сушиця біля Старого Самбора . Будинок розташований на підвищенні, завдяки чому відкривається гарний панорамний вид на гори, природу та вітрову електростанцію на горизонті. Місце дуже тихе та затишне,поруч ліс і річка. Будинок будувався для себе, тому має просторе планування та велику площу. Площа та поверхи: • Підвал: 58,8 • Перший поверх: 121,3 • Другий поверх,відкрите планування без перестінків, що дозволяє зробити планування на свій смак. У будинку: • встановлені металопластикові вікна • встановлені міжкімнатні двері • газ заведений у будинок • встановлений газовий котел Saunier Duval • 3 фази електрики, що дозволяє встановити зарядну станцію для електромобіля • встановлені батареї на першому поверсі • тепла підлога у веранді, кухні та ванній На території є власний колодязь з водою. У комплекті з будинком є пінопласт для утеплення фасаду товщиною 12 см, підготовлений для подальшого утеплення будинку. ⸻ Земельна ділянка • 22 сотки біля будинку • молодий сад (яблуні, горіх) Біля ділянки протікає потічок, за бажанням можна зробити власний ставок або зону відпочинку біля води. Додатково поруч є Земельна ділянка площею 25 соток, призначена для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. ⸻ Локація • 4 км до Старий Самбір • приблизно 1 год 20 хв до Львів • поруч ліс (100 м) • Дністер — близько 500 м Чудове місце для проживання, дачі, відпочинкового будинку або облаштування зеленої туристичної зони серед природи. ⸻ Є відеоогляд будинку — надішлю за запитом. ⸻ Ціна: 39 900 $ Можливий обмін: • на квартиру в новобудові у Львові • на автомобіль; кадастровий номер: 4625186600:10:001:0023,