продам квартира

Харківська область Харківський район,  місто Мерефа
Показати на карті
45'000 USD
681 за м2
Код: 923516139
Поверх: 2 із 5
Площа: 66 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 20 травня
Продаж 3-кімнатноі квартири Мерефа Гора; Продається простора та доглянута 3-кімнатна квартира у Мерефі. - Автономне опалення - Двоконтурний котел - Пластикові вікна - 2 балкони - Свіжий ремонт у всіх кімнатах, окрім однієї - Гараж - Окрема кімната у підвалі Квартира тепла, світла та готова до проживання. Хороший варіант для сім’ї — є все необхідне для комфортного життя. Ціна — 45 000$. Можливий обмін на приватний будинок у м. Мерефа. За деталями та фото — у приватні повідомлення.