довгострокова оренда квартира

Полтавська область Карлівський район,  місто Карлівка
Показати на карті
15'500 ГРН
430 за м2
Код: 917356016
Поверх: 4 із 5
Площа: 36 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 16 травня
Довгострокова оренда однокімнатної квартири з ремонтом 2026 року; м.Карлівка,вул.Гурамішвілі 21 Довгострокова оренда однокімнатної квартири з ремонтом 2026 року. В квартирі світло не вимикають Площа квартири 36м2 Площа спальної кімнати 20м2 При потребі, можемо двоспальне ліжко замінити на односпальні ліжка. Договір. Оплата на ФОП. Ціна 15500грн./місяць+15500грн.( залогова сума, при виселенні повертається після приймання квартири)+ комунальні платежі.