продам квартира

Сумська область ,  місто Охтирка
Показати на карті
13'000 USD
407 за м2
Код: 923521120
Поверх: 5 із 5
Площа: 31.9 м2
Кухня: 5.4 м2
оновлено: 09:43
Продам квартиру 1 кімнатна; Продам 1 кімнатну квартиру знаходиться на 5 поверсі (криша не тече).З автономним опаленням (в сьогоденні дуже актуально),тепла.Є балкон.Меблі залишаються.Район м'ясокомбінату.Вартість 13000$ є адекватний торг.Продаж за сертифікат також можливий. Квартира не здається, тільки продаж.