продам квартира

Рівненська область ,  місто Рівне , вул. Київська 30
Показати на карті
65'000 USD
1015 за м2
1 / 3
Код: 1176577
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1 із 9
Площа: 64 м2
Житлова площа: 10 м2
оновлено: 17 травня
Продается квартира (2 комн.) , 65000$. Этаж: 1/9, Площадь: 64/10.