продам квартира

Тернопільська область ,  місто Тернопіль , вул. Липова 25
Показати на карті
135'000 USD
1391 за м2
Код: 213333510
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1 із 6
Площа: 97 м2
Житлова площа: 48 м2
Кухня: 21 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продається 3 кім квартира 97м.кв по вул. Липова, Центр; Продається простора 3-кімнатна квартира у самому центрі Тернополя, загальною площею 97 кв.м — ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для комерційного використання. Квартира розташована на першому поверсі, але завдяки тому, що знизу знаходяться гаражі — фактично це рівень другого поверху. Додатково є можливість придбати власний гараж під квартирою. Фасад виходить на центральну вулицю, що разом із вигідним плануванням дозволяє облаштувати окремий вхід та перевести приміщення під комерцію. #10024; Переваги квартири: індивідуальне опалення (котел Vaillant) теплі підлоги (частково) якісний сучасний ремонт квартира повністю укомплектована меблями та технікою посудомийна машина Bosch пральна машина та холодильник. готова до проживання або здачі в оренду #128205; Локація — один із ключових плюсів: Центр міста з активним пішохідним трафіком, зручний доїзд, поруч уся необхідна інфраструктура.