продам квартира

Тернопільська область ,  місто Тернопіль
Показати на карті
92'000 USD
1437 за м2
Код: 213337886
К-ть кімнат: 2
Поверх: 6 із 10
Площа: 64 м2
Житлова площа: 36 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продаж 2к квартири 64.6 кв. м на просп. Бандери Степана; Продається квартира на проспекті Степана Бандери. Будинок новий та обжитий, збудовано з цегли. Квартира розташована на 6 поверсі. Загальна площа 64,5 кв.м, гарне роздільне планування. У квартирі індивідуальне опалення, індивідуальні лічильники: газ, електрика, вода. Квартира з ремонтом. Затишний та розвинений район, поруч вся необхідна інфраструктура.