продам будинок

Хмельницька область Ізяславський район,  село Клубівка
Показати на карті
352'000 ГРН
5508 за м2
Код: 923470036
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 63.9 м2
Земельна ділянка: 25 сот
оновлено: 19 травня
Затишний будинок біля річки Горинь; Продається будинок у хорошому селі в затишному місці біля річки Горинь. Будинок взимку теплий, влітку прохолодний. Земельна ділянка 25 соток. У будинку є світло, газ, вода. Опалення як газове так і пічне на дровах. Сарай, погріб. Двозонний лічильник електроенергії, відеоспостереження. Додатково додайється пральна машина, ванна, раковина в ванну, каркасний басейн. Привітні сусіди.