довгострокова оренда квартира

Львівська область Яворівський район,  смт Івано-Франкове
Показати на карті
11'000 ГРН
165 за м2
Код: 923492911
Поверх: 2 із 5
Площа: 66.6 м2
Кухня: 8.6 м2
оновлено: 08:50
Здається в оренду 3- кімнатна квартира смт. Івано-Франкове; Здається в оренду 3-кімнатна квартира. Деталі за телефоном 09******80