продам будинок

Волинська область Ківерцівський район,  село Веснянка
Показати на карті
25'000 USD
372 за м2
Код: 923451520
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2
Площа: 67.2 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 21 травня
Продається будинок(дача) у садівничому товаристві Веснянка.; Продається дача у садівничому товаристві «Веснянка». Земля - 10 соток (2 спарених ділянки; 200 і 201, 2 кв.), земля оброблена, є садок, теплиця. Двоповерховий будинок(8 на 4,2 м.), 3 жилих кімнати, коридор, кухня, туалет+душ, балкон, склопакети+решітки. Все вмебльовано, є скважина, камін, буржуйка, бойлер, кондиціонер, супутникова антена, мотокультиватор, зовнішній лічильник електрики. З вулиці прибудоване господарське приміщення(4 на 2 м.). Ціна 25 тис. доларів. Моб. 06******30