продам будинок

Рівненська область Рівненський район,  смт Квасилів
Показати на карті
67'000 USD
943 за м2
Код: 923418212
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1
Площа: 71 м2
Земельна ділянка: 4 сот
оновлено: 16:09
Продам частину будинку з ремонтом, озелененою територією та гаражем; Продам частину будинку (двохкімнатну квартиру) в центрі Квасилова з власним подвір’ям, озелененою територією з ландшафтним дизайном , окремо розташованим гаражем та господарськими приміщеннями (площа гаража 58 кв. м.). Світла квартира з чудовим ремонтом та індивідуальним опаленням. За детальною інформацією телефонуйте.