довгострокова оренда квартира

Івано-Франківська область Яремчанська міська рада,  село Поляниця
Показати на карті
24'999 ГРН
862 за м2
1 / 3
Код: 921850771
Поверх: 3 із 4
Площа: 29 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
Довгострокове житло у Букавелі; Сдам 1 кімнатну квартиру на довгий термін. 24999 грн + ком услуги