довгострокова оренда квартира

Житомирська область ,  місто Житомир
Показати на карті
8'500 ГРН
265 за м2
Код: 923476510
Поверх: 7 із 9
Площа: 32 м2
Кухня: 14 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 05:58
Музична фабрика; Здам 1-кімнатну квартиру-студію в утепленому будинку; Здам 1-кімнатну квартиру-студію. На Шевченка 41. Хазяйка ( без комісії) тільки оплата за місяць +комунальні та завдаток. Здається затишна однокімнатна квартира-студія у новому утепленому будинку. Підійде для 1–2 людей. Опис квартири: велика кухня-студія зі спальним місцем окрема простора кімната з вікном санвузол сумісний (ванна та туалет) квартира світла, тепла та комфортна Кухня та техніка: нова кухонна мебель нова плитка газова плита з духовкою холодильник у гарному стані, недавно придбаний Будинок: 7 поверх новий утеплений будинок індивідуальне опалення, невеликі комунальні платежі взимку ліфт після ремонту є балкони з євросклопакетами кімнати для сушіння білизни при потребі є спільна кухня з газовою плитою Тихий район, доглянутий під’їзд. Є весь необхідний посуд.