продам квартира

Волинська область ,  місто Луцьк
Показати на карті
51'200 USD
1199 за м2
Код: 915826101
Поверх: 7 із 10
Площа: 42.7 м2
Кухня: 13.3 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 10:07
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК Панорама; Опис Переваги квартири: - загальна площа 42.7 м2 - можливість перепланування - суміжний санвузол - індивідуальне газове опалення - газовий котел - тепла підлога - 7 поверх з 10 - панорамні вікна - монолітне-каркасне будівництво - розведено електрику - чистий під"їзд, кодовий замок - новобудова здана та заселена - в дворі є парковка ти дитячий майданчик - інфраструктура поруч: магазини, школа, садочок, лікарня, кафе, зупинка громадського транспорту Продається 1-кімнатна квартира у центральному районі міста на вул.Зоряна 2б в ЖК Panorama. "ЖК PANORAMA" - це один з кращих житлових комплексів у центральній частині міста. Він має гарний дизайн будинку та зручне планування. 38********77 - Юрій