продам квартира

місто Київ , вул. Петра Запорожця 9а
Показати на карті
29'000 USD
1035 за м2
Код: 213098174
К-ть кімнат: 1
Поверх: 4 із 5
Площа: 28 м2
Кухня: 6 м2
оновлено: 24 травня
1-к Чорних Запорожців, 9а; Продається однокімнатна квартира в Дніпровському районі, Воскресенка Ул. Чорних Запорожців, 9а 28,6/14,6/6,6 Затишна, тепла В кімнаті паркет Потребує ремонту Тихе місце Чистий під #700;їзд До м. Лівобережна 15 хв Документи готові до продажу Боргів по комунальним послугам немає