продам квартира

місто Київ , вул. Драгомірова
Показати на карті
128'000 USD
3047 за м2
Код: 213094749
К-ть кімнат: 1
Поверх: 27 із 33
Площа: 42 м2
Кухня: 30 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 17 травня
1-к ЖК Delmar; Повністю укомплектована всім необхідним для комфортного життя: пральна машина сушильна машина посудомийна машина духова шафа кондиціонер телевізор сучасна кухня з технікою та меблями Розташована на 27-му поверсі, звідки відкривається панорамний вид на місто. ЖК Delmar - це сучасний будинок з цілодобовою охороною, підземним паркінгом та розвиненою інфраструктурою. Ідеальний варіант як для особистого проживання, так і для інвестиції під оренду.