продам квартира

Харківська область ,  місто Харків
37'000 USD
725 за м2
Код: 920781702
Поверх: 7 із 9
Площа: 51 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 14:01
Шевченківський ; Продам свою 2 квартиру в цегляному будинку на Олексіївці; Продам 2 кімнатну квартиру в цегляному будинку, площею 51м² з роздільними кімнатами на сьомому поверсі дев'яти поверхівки по вул.Клочківській 276а, з панорамним видом на озеро. Гарний житловий стан - на підлозі паркет, вікна металопластикові, сучасна плитка у ванній кімнаті та на кухні, якісні шпалери, броньовані вхідні двері. Поряд зона відпочиннку. В кроковій доступності річка, облаштований пляж, розважальний комплекс. Поряд джерело з чистою джерельною водою. Чекаємо Вас на перегляд та покупку.