довгострокова оренда квартира

Львівська область ,  місто Львів
20'000 ГРН
427 за м2
Код: 920335222
Поверх: 9 із 10
Площа: 46.8 м2
Кухня: 16 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 09:16
Личаківський; Здам в оренду 1-кімнатну квартиру-студія; Ціна оренди+комунальні послуги належить оплачувати орендарю. Вибір інтернет-провайдера та ТВ ЗА ОРЕНДАРЕМ. Квартира тепла,підлога -плитка; наявний підігрів підлоги