продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
169'000 USD
1362 за м2
Код: 923407343
Поверх: 1 із 6
Площа: 124 м2
Кухня: 12.1 м2
Ванні кімнати: 3
оновлено: 12:29
Продаж 2-рівневої квартири 124 кв.м з власною землею і виходом до річки. ЖК Стрілецька набережна; БЕЗ КОМІСІЇ! Документи в порядку. Без додаткових податків, 1 власник після забудовника. Не просто квартира. Це — стиль життя для тих, хто хоче простір, природу та комфорт приватного будинку… без жодних турбот будинку. Продається розкішна дворівнева квартира 124 м² із власною земельною ділянкою, панорамними вікнами та виходом прямо до річки й лісу. Тут ви отримуєте максимум переваг заміського життя: — власну землю ( біля 1 сотки), — тишу та приватність, — ранкову каву з видом на воду, — свіже повітря та природу щодня. І при цьому — жодних проблем приватного будинку: без нескінченних ремонтів фасадів, дахів, дворів та постійних витрат на обслуговування. Це ідеальний варіант для людей, які хочуть жити максимально комфортно, просторо та красиво. Найважливіше — вся найскладніша частина ремонту вже виконана. Близько 70% робіт завершено професійно та якісно. Вам залишається лише найприємніше: обрати декор, кольори, плитку та меблі під свій стиль. Що вже зроблено: • ідеально підготовлені стіни та стелі; • чистова стяжка підлоги; • повністю проведена електрика; • оптоволоконний інтернет у всіх кімнатах; • водопостачання і каналізація; •батареї; • водяна тепла підлога по всій квартирі та балконах; • автономне газове опалення, дуже економічно за рахунок теплої підлоги; • додаткова гідроізоляція та відмостка. Планування продумане для комфортного життя: • дві спальні з видом на річку; • панорамні вікна на двох поверхах; • дуже зручне розташування сходів, яке не забирає корисну площу квартири. • велика ванна кімната; • багато природного світла; • прямий вихід до природи просто з квартири. Це квартира, яку робили для себе, дорого, якісно, продумано та з любов’ю до комфорту. Такі об’єкти з власною землею, природою та готовою базою ремонту — велика рідкість. Контакти майстра, який вам все зможе доробити по оздобленню, за вашими вподобаннями, дуже швидко -додаються.