продам квартира

Тернопільська область Тернопільський район,  село Байківці
Показати на карті
49'500 USD
556 за м2
Код: 213107413
К-ть кімнат: 3
Поверх: 5 із 5
Площа: 89 м2
Кухня: 25 м2
оновлено: 15 травня
Продаж 3к квартири, 89 кв.м, Байківці; Продається простора квартира у передмісті Тернополя. Квартира дворівнева, загальна площа 89 кв.м, першого рівня 57.66 кв., другого рівня 29 кв.м. Є балкон з панорамним видом 2.36 кв.м. Квартира вільного планування, є газоблок для перегородок. Є лічильник на газ, світло та інтернет заведені у квартиру.