продам квартира

Тернопільська область Кременецький район,  місто Кременець , вул. Дубенська
Показати на карті
35'910 USD
700 за м2
Код: 213281097
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1 із 8
Площа: 51.3 м2
Житлова площа: 14.4 м2
Кухня: 16.7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15 травня
Продаж 1 кімнатної квартири; Пропонуємо сучасну 1-кімнатну квартиру в новобудові від представника забудовника — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції. Особливості квартири: #10004; #65039; Перший поверх — зручно для сімей з дітьми, людей старшого віку або під комерційне використання #10004; #65039; Окремий вхід — максимальна автономність та приватність #10004; #65039; Просторий тамбур — додаткове місце для зберігання речей, взуття чи колясок #10004; #65039; Зручне планування — світла кімната та функціональна кухня #10004; #65039; Нові комунікації та якісне будівництво Переваги будинку та локації: Сучасний житловий комплекс Благоустроєна територія Розвинена інфраструктура поруч (магазини, школа, садочок, транспорт) Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для бізнесу (офіс, салон, студія). Телефонуйте, щоб отримати деталі та домовитися про перегляд!