продам квартира

Тернопільська область Кременецький район,  місто Кременець , вул. Дубенська
Показати на карті
62'790 USD
700 за м2
Код: 213276605
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2 із 8
Площа: 89.7 м2
Житлова площа: 43.44 м2
Кухня: 21.91 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продаж 3-кімнатної квартири, м. Кременець; Продаж квартири від забудовника, без комісії для покупця 3-кімнатна квартира у новому житловому комплексі по вул. Дубенська, м. Кременець. Площа - 89,7 м кв 2 поверх Простора квартира від забудовника у сирому стані — ідеальна основа для створення сучасного сімейного житла. У квартирі вже проведений газ та заведені всі комунікації, що дозволяє швидко розпочати ремонт та облаштування інтерєру. Три окремі кімнати дають можливість комфортно розмістити велику сімю: спальня, дитяча, кабінет або гардеробна — усе залежить від ваших потреб. Простора кухня стане центром сімейного життя. Будинок новий, з сучасними комунікаціями, охайним підїздом та ліфтом. Двір облаштований, є місця для паркування та дитячий майданчик — безпечний та комфортний простір для щоденного життя. Це квартира, яка дозволить створити дім без компромісів та на довгі роки.