продам квартира

Тернопільська область Тернопільський район,  село Петриків , вул. Митрополита Шептицького
Показати на карті
45'000 USD
949 за м2
Код: 213156463
К-ть кімнат: 1
Поверх: 3 із 5
Площа: 47.4 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 17 травня
Продаж 1к квартири 50 кв. м на вул. Шептицького Андрія Митрополита; Продається квартира у новому малоквартирному будинку в с.Петриків. Загальна площа 50 кв.м, роздільне планування. Встановлено якісні вхідні двері. Квартира сира, опалення зроблено під ключ. Гарний тихий район, в доступності вся інфраструктура міста.