продам квартира

Тернопільська область Кременецький район,  місто Кременець , вул. Дубенська
Показати на карті
48'230 USD
699 за м2
Код: 213276608
К-ть кімнат: 2
Поверх: 2 із 8
Площа: 68.9 м2
Житлова площа: 29.2 м2
Кухня: 19.8 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продаж квартири від забудовника, без комісії для покупця; Продаж квартири від забудовника, без комісії для покупця 2-кімнатна квартира у новому ЖК по вул. Дубенська, м. Кременець. Площа - 68,9 м кв 2 поверх Сучасна новобудова від забудовника. Квартира у сирому стані, що дає можливість облаштувати житло відповідно до власних потреб та стилю. Газ уже проведений, всі комунікації заведені — це суттєва перевага, адже основні технічні роботи вже виконані. Зручне планування дозволяє облаштувати дві окремі кімнати або простору кухню-вітальню та спальню. Простір легко адаптується під сімю з дитиною або для комфортного проживання пари. Будинок новий, з сучасними інженерними рішеннями, охайним підїздом та ліфтом. Територія двору впорядкована, передбачені паркомісця та дитячий майданчик. Вдале поєднання ціни, площі та якості будівництва.