довгострокова оренда квартира

місто Київ , вул. Світлицького
Показати на карті
9'000 ГРН
236 за м2
К-ть кімнат: 1
Тип кімнат: розділені
Поверх: 1 із 9
Площа: 38 м2
Житлова площа: 19 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 1
Висота стелі: 2.7 м
оновлено: 08:10
Виноградар Оренда 1 кімнатної квартири вул. Світлицького 28В, 19, решітки на вікнах, 38/18/8, є газ, склопакети, роутер, холодильник, пральна машина, бойлер, квартира повністю укомплектована і готова до здачі. Можливо з котиком. Поряд інфраструктура: магазини, кафе, укрпошта, банк. Ціна 9000 грн. + ком. послуги. Гарантійний платіж 9000 грн. Комісія ріелтора 4500 грн. Можна з котиком. • Тип житла: Вторинний ринок • Ремонт: Ремонт 2010-х років • Опалення: централізоване • Матеріал стін: силікатна цегла • Рік побудови: 1988 • Висота стелі: 2.70 • Комісія: 50.00 • Тип пропозиції: від посередника • Житлова площа: 19.00 • Додаткові опції: холодильник, пральна машина, Wi-Fi, бойлер, можна з тваринами