продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Добровольського 12
Показати на карті
32'500 USD
691 за м2
Код: 213241617
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1 із 4
Площа: 47 м2
Кухня: 19 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продам квартиру в новобудові. Н Миколаівка; Продам квартиру на Новомиколаївці в ЖК « Сузір?я SKY”, біля льотної академії. Зручне розташування будинку, закритий двір з відеоспостереженням по всьому периметру будинку, своя парковка з можливістю зарядки електромобілів та відкрита загальна, мангальна зона, зелена зона, дитячий майданчик. Квартира вільного планування Вікна пластикові Електрика , водопостачання, інтернет, лічильники.підведені Балкон 1,5*2 метри. Квартира без ремонту - це чудова можливість спроєктувати простір на свій смак.. 213-241-617 Допомога з продажем та орендою Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.