продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Євгена Тельнова (Правди)
Показати на карті
40'000 USD
634 за м2
1 / 4
Код: 213317271
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1 із 5
Площа: 63 м2
Житлова площа: 42 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продаж 2х кімнатної 13 школа; Продам двухкімнатну квартиру с пристройкой , автономне газове опалення з пластиковими вікнами кімнати окремі район 13 школи 213-317-271 Допомога з продажем та орендою Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.