продам квартира

Кіровоградська область Новоукраїнський район,  місто Новоукраїнка
Показати на карті
7'500 USD
170 за м2
Код: 213139990
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2 із 2
Площа: 44 м2
Кухня: 9 м2
оновлено: 06:59
Срочно! Продам 3-комн квартиру Новоукраїнка.; Квартира на другому поверсі двухетажного дому, вода та санвузол на дворі, але є можливість завести зручності . Ціна тільки за квадратуру. Опалення пічне та електро. Інші питання за телефоном. Вид обєкта: Вторинний ринок; Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами. 213-139-990