продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Преображенська
Показати на карті
14'400 USD
576 за м2
Код: 213063897
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1 із 1
Площа: 25 м2
Кухня: 11 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15 травня
Продам квартиру в центрі, приватний сектор!; Продам 1 кімнату квартиру в приватному секторі центр по вул. Преображенській зі зручностями, загальна площа 25 квадратів. Є вода, світло ( лічильник двотарифний). Квартира в жилому стані, все як на фото! Двір загальний, є невеличкий сарайчик! За додатковою інформацією пишіть сюди чи на вайбер!. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Царський будинок; Тип стін: Цегляний; Клас житла: Комфорт; Планування: Суміжна, прохідна; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне електро; Ремонт: Житловий стан; Меблювання: Так; Побутова техніка: Холодильник, Плита; Мультимедіа: Без мультимедіа; Комфорт: Меблі на кухні, Душова кабіна; Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід; Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Кінотеатр, театр, Центр міста, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Бювет, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Парк, Річка; Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами. 213-063-897