продам будинок

Кіровоградська область Новомиргородський район,  село Пенькине
Показати на карті
3'800 USD
59 за м2
Код: 22411324
Поверх: 1
Площа: 64 м2
Земельна ділянка: 68 сот
оновлено: 06:59
Продаю будинок в селі Пенькіне; Продам будинок в селі. Від Кропивницький 43 км. Пенькіне. Ділянка 68 соток. Наприкінці городу ліс. Дрова будуть, взимку буде тепло. Колодязь через дорогу. Світло є, електрика. Ділянка приватизована. Дорога до будинку в будь - яку погоду хороший підїзд . Господарські будівлі( літня кухня) Гарне місце для пасіки.. Відстань до найближчого міста: до 50 км.; Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок; Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000; Тип покрівлі: Шифер; Cанвузол: У дворі; Опалення: Твердопаливне; Меблювання: Так; Комфорт: Сад, город; Комунікації: Електрика; Ландшафт (до 1 км.): Ліс; Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами 22-411-324