продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Михайлівська (Кірова)
Показати на карті
68'000 USD
1046 за м2
Код: 213125021
К-ть кімнат: 3
Поверх: 4 із 5
Площа: 65 м2
Житлова площа: 45 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
3-кімнатна квартира центр вул. Михайлівська.; Світла 3-кімнатна квартира з євроремонтом у цегляному будинку на вул. Михайлівська ! Пропонується до продажу чудова 3-кімнатна квартира площею 65 м у самому серці розвиненої інфраструктури Кропивницького — на вул. Михайлівська (у минулому Кірова). Основні характеристики: * 4 поверх із 5-ти — оптимальне поєднання зручності та затишку * Будинок цегляний — теплий та надійний * Дві засклені та утеплені лоджії * Автономне газове опалення — економія та комфорт у будь-яку пору року * Якісний євроремонт — квартира доглянута, чиста та готова до заселення * Сучасна електрика та сантехніка у справному стані * Встановлені броньовані вхідні двері та додаткові — звичайні * Утеплена по периметру квартира, всі вікна — металопластикові * Тепла підлога на кухні, вентиляція у ванній кімнаті Переваги локації: * Розвинена інфраструктура — поряд школи, дитячі садки, магазини, супермаркети, зупинки транспорту * Двір із дитячим майданчиком * Зручне паркування у дворі без проблем із місцем Квартира чудово підійде як для сімейного проживання, так і як інвестиція для подальшої оренди. Тепла, світла, з продуманим плануванням та вигідним розташуванням. Телефонуйте вже зараз, щоб домовитися про перегляд. Вид обєкта: Вторинний ринок; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Євроремонт; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Духова шафа, Мікрохвильова піч, Холодильник, Посудомийна машина, Пральна машина; Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Супутникове ТБ; Комфорт: Підігрів підлоги, Ванна, Меблі на кухні, Балкон, лоджія; Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, Зупинка транспорту, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Аптека, Ресторан, кафе, Відділення банку, банкомат; Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами. 213-125-021