продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Світловодськ
Показати на карті
17'500 USD
318 за м2
Код: 213029929
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2 із 3
Площа: 55 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 17 травня
3 кімнатна квартира; 3-х кімнатна квартира, район спецтрой, середній поверх (2), всі вікна металопластикові (rehau), балкон засклений (металопластик), є газова колонка, стан як на фото (потребує ремонту), будинок із силікатної цегли, будинок з силікатної цегли, ... Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Хрущовка; Тип стін: Цегляний; Клас житла: Комфорт; Планування: Роздільна; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Централізоване; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита, Пральна машина; Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Центральна каналізація, Електрика; 213-029-929 Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.