продам будинок

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Балашівська
Показати на карті
24'999 USD
624 за м2
Код: 22408724
Поверх: 1
Площа: 40 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 15 травня
Половина будинку в окремому дворі відразу за переїздом Ст.Балашівка.; Заходь та живи Зручності в домі Опалення газове + бойлер Електрика в гарному стані, змінив автомат Вікна склопакет, на кухні - гарне, деревяне Деревяна підлога( тепла) На території двору літня кухня з газовою плитою (велика кімната в якій можна жити, косметичний ремонт), сарайчики, літній душ та туалет, погріб, дві теплиці+ є матеріал на 3. окремий вхід та місце для невеликої машини. Відстань до найближчого міста: У місті; Кількість кімнат: 1; Тип будинку: Частина будинку; Кадастровий номер: Є; Тип стін: Цегляний; Тип покрівлі: Шифер; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Авторський проект; Меблювання: Так; Побутова техніка: Мікрохвильова піч, Плита, Варильна панель, Холодильник; Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Wi-Fi; Комфорт: Сад, город, Огорожа, Цоколь, підвал, Гостьовий, літній будинок, Альтанка, мангал, Підсобні приміщення; Комунікації: Електрика, Вивіз відходів, Каналізація септик, Центральний водопровід, Газ; Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Залізнична станція, Дитячий садок, Ресторан, кафе, Дитячий майданчик, Зупинка транспорту, Лікарня, поліклініка, Ринок, Парк, зелена зона, Школа, Магазин, кіоск; Ландшафт (до 1 км.): Річка, Ліс, Парк; 22-408-724 Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.