довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
14'000 ГРН
388 за м2
Код: 923427733
Поверх: 6 із 12
Площа: 36 м2
Кухня: 10 м2
оновлено: 11:42
Оренда 1К квартира, Петрівський квартал, без комісії, довгостроково; ЖК «Петрівський квартал» по вул. Соборна. Шостий поверх, ліфт. Свіжий будинок. Закрита територія. Домофон, шлагбаум. Доглянута прибудинкова територія з дитячими майданчиками. Вся інфраструктура: садок, школа, супермаркети, ресторани, кафе. ТРЦ "ЄвроПарк". Сучасний дизайнерський ремонт, робилося для власного проживання. Квартира всім укомплектована: телевізор, двоконтурний газовий котел, велика духовка, пральна машина, холодильник, диван, шафа, кухонний стіл, стільці. Ванна. Кондиціонер. До київської кільцевої дороги – 4 км. Ст.м. «Житомирська» – 10 км. Прекрасна транспортна розв’язка. АТБ – 2 хв пішки. Сільпо – 7 хв пішки. 14 тис в місяць. Плюсь – така ж сума завдаток. Пряма здача від власника. Без комісії. Довгостроково.