продам квартира

Житомирська область ,  місто Новоград-Волинський
Показати на карті
37'000 USD
1193 за м2
Код: 923363298
Поверх: 2 із 5
Площа: 31 м2
Кухня: 10 м2
оновлено: 23 травня
Квартира 1кімнатна; Центр міста.Квартира 1 кімнатна.Всі питання по телефону