продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Павлоград
Показати на карті
18'000 USD
473 за м2
Код: 917428284
Поверх: 4 із 5
Площа: 38 м2
Кухня: 4 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15 травня
Продаю 2-х кім.квартиру центр; Продаю 2-х кім.квартиру , Хрущовка,4поверх з 5 в центрі міста навпроти будинка культури Мир ,зовні утеплена,металопласт.вікна та балкон з новою ел.проводкою та інд.ел.опаленням ,лічильники всі присутн,івода газ,світло день-нічь,,стан житловий.тел.09******11 на повід.не відповідаю